Apie pluoštus

Perukų gamybai yra naudojamas sintetinis, natūralus ar maišytas pluoštai.

Sintetinio pluošto perukų išvaizda praktiškai nesiskiria nuo natūralių plaukų perukų, tačiau jie yra lengvesni, jų priežiūra paprastesnė nei natūralių plaukų perukų, kadangi suformuotas stilius yra užfiksuotas gamybos metu ir išlieka nepakitęs juos dėvint bei prižiūrint. Taip pat svarbu žinoti, kad sintetinis pluoštas yra neatsparus karščiui.

Natūralaus ir sintetinio pluoštų "Prime Hair" mišinį sudaro aukštos kokybės natūralūs plaukai ir ypač plonas sintetinis pluoštas atsparus karščiui. Ši inovatyvi technologija perukams suteikia galimybę naudoti įprastus plaukų džiovintuvus, suktukus ir kitas šukuosenos formavimo priemones, išskyrus dažymą ar kitokį cheminį poveikį.

Natūraliam pluoštui naudojami aukščiausios kokybės žmogaus plaukai. Nors šio pluošto perukai yra sunkesni, jiems reikalinga panaši priežiūra kaip ir saviems plaukams, stilius kas kartą turi būti formuojamas iš naujo, yra brangesni nei sintetinio pluošto perukai, tačiau jų dėvėjimo laikas yra ilgesnis.

" Remy Hair Quality" pluoštas, kurio atrankai taikomi ypač aukšti kokybės reikalavimai, įrišamas į įdėklus pagal individualią plauko augimo kryptį, kas suteikia perukams puikią natūralią išvaizdą.

Apie įdėklus

Pagrindinė įdėklų paskirtis yra suteikti pagrindą pluošto tvirtinimui, tuo pačiu išlaikant esminius išvaizdos bei dėvėjimo reikalavimus - lengvumą, pralaidumą orui, natūralumą. Tam tikslui naudojamos tiek natūralios, tiek ir sintetinės medžiagos. Visiems kokybiškiems perukams naudojamas karkasas iš audinio juostelių, o aukščiausios kokybės perukams - taip vadinamas “monofilament” (specialios vientisos medžiagos) įdėklas, imituojantis žmogaus odą ir ypač gerai priglundantis prie galvos.

Monofilamentinis įdėklas, su kuriam išskirtinai naudojamas rankinis pluošto vėrimas

Dalinis monofilamentinis įdėklas sklastymo formavimui

Medvilninis įdėklas su pritvirtintomis juostelėmis, į kurias mašininiu būdų suvertas pluoštas

Permatomas monofilamentinis tinklelis, skirtas viršugalvio formavimui 

Plono elastinio tiulio įdėklas, skirtas padidinto jautrumo odai. Vėrimui naudojamas natūralus pluoštas

Juostelių įdėklas, naudojamas mašininiam pluošto vėrimui

Kaip išsirinkti

Perukų kainos priklauso nuo jų kokybės ir gali būti nuo 20 iki 200 eurų ar net iki 1000 eurų, todėl svarbu žinoti kaip juos išsirinkti ir prižiūrėti. Svarbiausi peruko pasirinkimo kriterijai yra jo patogumas ir teigiamos emocijos. Su peruku jūs galite jaustis taip pat gerai kaip ir su savais plaukais. Tinkamai pasirinkti peruką nėra paprasta. Nusprendus jį įsigyti pamatysite, jog įvairovė yra didelė ir galima išsirinkti tinkamą peruką kiekvienai progai. 
Taigi, prieš einant į perukų saloną, turėtumėte sau užduoti keletą klausimų:
   - kaip dažnai nešiosite peruką - tik kartais ar kasdien?
   - ar jūsų gyvenimas aktyvus, t.y. ar jums reikalingas išskirtinio patikimumo perukas?
   - koks stilius jums labiau patinka ir tinka?
   - ar jūs plaukus prižiūrite švelniai ar grubiau?
   - ar planuojate turėti kelių modelių ir spalvų perukus įvairiems poreikiams ir kelioms progoms?
   - ar galite skirti pakankamai laiko peruko priežiūrai?
Pasirenkant peruką, reikia atkreipti dėmesį ne tik į perukui pagaminti naudojamas medžiagas ir technologiją, bet, kas ypač svarbu, į individualias žmogaus savybes, tokias kaip galvos dydis, veido forma, veido spalva, odos jautrumas.
Nors perukus galima įsigyti savarankiškai iš internetinių parduotuvių ar katalogų, mes kviečiame apsilankyti salone ir pasikonsultuoti su specialistais, kurie rekomenduos jums tinkantį peruką ar plaukų priedą, o jūs galėsite įsitikinti ar pasikeitusi išvaizda jums priimtina, ar gaminys yra kokybiškas ir patogus dėvėti. Atkreipiame dėmesį, jog gaminių spalvos ir dydžiai, pateikiami internetinėse parduotuvėse bei kataloguose, tikrovėje gali skirtis.

Kaip prižiūrėti

Norint, kad perukai savo puikią išvaizdą išlaikytų kuo ilgiau, jiems reikalinga priežiūra.
Vieną ar kelis kartus per savaitę perukams ir plaukų priedams reikėtų panaudoti specialų kondicionierių, kurį galite įsigyti mūsų salone. Jis pluoštui suteiks natūralesnę išvaizdą.
Sintetinio pluošto perukus reikia saugoti nuo karščio šaltinių, tokių kaip viryklės, radiatoriai, kiti šildymo ar kaitinimo prietaisai, laužai, griliai bei pirtys. Jų priežiūrai negalima naudoti karšto oro džiovintuvų ar karšto formavimo suktukų. Vėsi aplinka perukų pluoštui nekenkia.

Plovimas

Prieš plaunant perukus, švelniai pirštais ar šukomis iššukuokite susivėlusį pluoštą, tam jokiu būdų nenaudokite plaukų šepečio. Perukus rekomenduojama plauti švelniu šampūnu po 12-15 užsidėjimų. Rekomenduojama naudoti specialiai tam skirtą šampūną ir balzamą, kuriuos galite įsigyti mūsų salone. Į vandens talpą įpylę šampūno, peruką pamirkykite apie 5 minutes, po to gerai išskalaukite šaltame vandenyje, netrinkite. Švelniai rankšluosčiu nusausinus perteklinį vandenį, peruką palikite ant specialaus stovelio natūraliam džiūvimui. Negalima spausti ar gręžti, nes pluoštas gali ištįsti bei kitaip pasižeisti. Dėl tos pačios priežasties, kol pluoštas neišdžiūvo, jo nešukuokite. Pilnai išdžiūvę perukai, pirminį stilių įgaus juos lengvai pakračius ir pašukavus tam skirtais šepečiu ar šukomis.

Iškilus klausimams dėl priežiūros, būtinai susisiekite su mūsų salono konsultantais.